حلزون تراپی


حرکت آهسته و نرم حلزون های زنده روی پوست در جلسات منظم سبب بهبود پوست میشود و تعادل و رنگ طبیعی به آن میدهد🐌
کاهش و ازبین بردن سیاهی دور چشم ،ضد چروک قوی،جوان کننده پوست صورت ،سفت کننده پوست،بهبود لک های پوستی ،درمان التهاب پوست،افزایش بافت های سلولی،بهبود جای زخم و ترک های پوستی،افزایش شفافیت،طراوت و شادابی پوست

🐌متخصصین پوست و مو وزیبایی معتقدند:
حلزون عصاره کلاژن دارد،اما کرم حلزون فاقد این ماده است.
طی تحقیقات به عمل آمده هیچ‌گونه  عصاره کلاژن از حلزون در کرم حلزون یافت نشده و تبلیغات در مورد این کرم دروغی بیش نبوده است.
حتما تا به حال آگهی‌های کرم‌های حلزون را در شبکه‌های تلویزیونی دیده‌اید،آگهی‌هایی طولانی که در مورد همه جوانب این کرم‌‌ها صحبت می‌کنند و آدم‌های مختلف درباره آن نظر می‌دادند.
آیا وسوسه شده‌اید که زنگ بزنید و کرم را سفارش دهید و تا به حال چند‌بار هم استفاده کرده‌اید یا شاید قیمت بالای آن سبب شده‌ بر وسوسه خرید آن غلبه کنید.
اما آیا واقعا این کرم‌ها این طور که آگهی‌ها می‌گویند می‌توانند معجزه کنند؟
متخصصان پوست در این ارتباط چه نظری دارند و آیا آنها نیز این کرم‌ها را برای بیماران خود تجویز می‌کنند؟
((کلاژن حلزون چروک پوست را از بین می‌برد))
متخصص پوست مو و زیبایی معتقدند هلیکس اسپرسا همان ترشحاتی هستند که حلزون در زمان آسیب صدفش ترشح می‌کند و به‌ وسیله آن صدف خود را بازسازی می‌کند و به‌علاوه شامل کلاژن، ویتامین‌ها و اسید گلیکولیک است و در نتیجه همین مواد است که ادعای بیشتر شرکت‌های عرضه‌کننده این محصول را در درمان انواع جوش‌های دوران جوانی و بزرگسالی، جوش‌های سرسیاه، اسکار جوش، چین و چروک، سوختگی و اسکار ناشی از آن، لکه‌ها، التهاب پوست و بریدگی‌ها بیشتر می‌کند.
تبلیغات تلویزیونی در مورد کرم حلزون دروغی بیش نبود، زیرا حلزون دارای کلاژن زیاد است که در حقیقت قوام پوست را اجرا می‌کند، این کلاژن از پوست جذب می‌شود و چروک پوست را از بین می‌برد.
((کلاژن بسیاری بیماری‌های پوستی را درمان می‌کند))
اگر کرم حلزونی با کلاژن زیاد تولید شود و با توجه به آزمایشاتی که انجام می‌دهند دارای این مشخصات باشد می‌تواند در درمان بسیاری از بیماری‌های پوستی و نرم کننده و از بین برنده جای جوش‌ها باشد.
تولید این کرم ها از اول بدون مجوز بوده است و با استفاده از تبلیغات و کاتولوگ به فروش می‌رسیده که مبادا تست اولیه‌ای صورت بگیرد و طی تحقیقات به عمل آمده معلوم شد که هیچ‌گونه کلاژنی در ساخت این کرم به  کار نرفته و تبلیغات و فروش این کرم متوقف شد.
استفاده مستقیم از ((حلزون زنده)) به دلیل دارا بودن کلاژن و ویتامینها و علاوه برآن به دلیل عدم وجود مواد افزودنی که در کرمها استفاده میشود برای درمان انواع جوش‌های دوران جوانی و بزرگسالی، جوش‌های سرسیاه، اسکار جوش، چین و چروک، سوختگی و اسکار ناشی از آن، لکه‌ها، التهاب پوست و بریدگی‌ها قطعا رضایت مصرف کننده را به همراه خواهد داشت🐌
((رفع چین و چروک و بسیاری از بیماریهای پوستی با حلزون زنده اسکارگو))

ارسال دیدگاه برای این مطلب